japananime

نقد ها و دیالوگ های زیبای انیمه و مانگا در اینجا

japananime

نقد ها و دیالوگ های زیبای انیمه و مانگا در اینجا

japananime

نقد انیمه و مانگا و مقاله های مربوط به ژاپن به همراه عکس نوشته های چنل ما،امیدواریم لذت ببرید. Sina fayezi
ID :Sina_x.sam

طبقه بندی موضوعی

۱۹ مطلب در آذر ۱۳۹۵ ثبت شده است

صدای رگبار تامسون

با خودتون تصور کنید که تو یه خیابان تاریک با چراغ هایی به فاصله زیاد که روشنایشان گاهی سو سو می زند در حال حرکت هستید که ناگهان یک فورد مدل 1930 از کنارتان رد می شود و صدای رگبار تامسون به گوشتان می خورد و بعد خیابان تبدیل به صحنه ی جنگی می شود بین خانواده هایی که خود را مافیا می نامند. این روایت دورانی است که دنیا با پول و اسلحه گردانده می شد دوران مافیا.

۰ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۲۶ آذر ۹۵ ، ۱۸:۲۱
_Sina X.sama

خلاصه انیمه:


داستان ماجرایی را منتقل می کند که در آن غول ها به کره زمین حمله می کنند و نسل بشریت به شدت کاهش می دهند  ماجرا از ۱۰۰ سال قبل شروع می شود و جایی که غول ها وارد می شوند و شروع به کشتن انسان ها و خوردن آن ها تنها برای تفریح می کنند . این غول ها به حدی بزرگ هستند که شاید ساختمان های بلند نیز در برابر آن چیزی به حساب نیاید .

۳ نظر موافقین ۲ مخالفین ۰ ۲۴ آذر ۹۵ ، ۱۹:۵۶
_Sina X.sama

من خاص نیستم

تمرکز اصلی این انیمه بر روی این جمله خلاصه میشود 

خیلی از آدم های اطراف ما از یک نظر خاص و یا حتی خیلی خاص اند شاید خودما هم یه جورایی خاص باشیم اما  خاص بودن در عوض همه ی خوبی هاش بدی هایی داره که میتونه انسان هارو برای همیشه تغییر بده

اما چرا باید شخصیت اصلی با استعدادی عالی خودشو با چند کلمه محدود کنه خب میتونیم بگیم ترس.

۲ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۹ آذر ۹۵ ، ۱۹:۴۵
_Sina X.sama

بنام خدا

در سال های اخیر که ( البته برا ی منه تازه کار ) انیمه ها بیشتر شبیه هم شده اند . یا همگی ایچی و عشقولانه هستند و یا جک و خنده دار . اما در میان این انیمه ها یک تک و توکی نیز اسپیشل پیدا میشود. این حرف من به آن معنا نیست که دیگر انیمه ها بد هستند نه! که خیلی وقت ها یک سبک همیشه ساخته هایش ستایش میشوند . اما خُب ساخته های کوچک و ریزه میزه در حد 12 قسمت باید چیز های جدیدی برای گفتن داشته باشند. در نقد قبلی ام که چونیبیو بود داستان تکراری اما در باز تعریف آن محشر بود . اما این قضیه متفاوت است . در این انیمه از شخصیت های افسانه ای رومی استفاده شده است و تازه در همان اول میگوید که ما خدایانی هستیم که آمده ایم تا پیش فرزندانمان زندگی کنیم. اما همینجا بگویم اگر ژاپنی ها این الهه ها را قبول دارند پس اعلام میکنم که خدایان شهوت پرستی دارند.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۷ آذر ۹۵ ، ۲۰:۳۵
_Sina X.sama

انیمه، واژه‌ای که بسیاری از ما در جایی از آن شنیده و ممکن است در فکر فرو رفته باشیم که چه چیزی است. این واژه، بیان‌گر هنری جذاب، متفاوت و عمیق است که کمتر امثال آن را دیده و تجربه کرده‌اید. انیمه، در ریشه لغوی خود در اصل همان کوتاه شده Animation (پویانمایی یا انیمیشن) است و در ژاپن پویانمایی‌های تلویزیونی (چه ژاپنی و چه از دیگر کشورها) انیمه‌ نامیده می‌شوند؛ گرچه معنای این لغت در دیگر فرهنگ‌ها کاملاً متفاوت است. در دیگر فرهنگ‌ها، انیمیشن‌ها و پویانمایی‌های ژاپنی را با کلمه انیمه خطاب می‌کنند. می‌توان گفت در اصل لغت انیمه اشاره به پویانمایی‌های ساخته شده توسط کشور ژاپن دارد و نامی است برای خطاب آن‌ها و جداسازی‌شان از دیگر پویانمایی‌ها. زمانی که از کلمه انیمه استفاده می‌شود، منظور سبک خاصی از پویانمایی و طراحی انیمیشن است که کاملاً مختص به ژاپن است و هیچ کشوری حتی سعی در ساختن آن نداشته. 

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۵ آذر ۹۵ ، ۱۹:۲۲
_Sina X.sama

میگویند زندگی یک بازیست اما در این مانهوا بازی ای در پشت این بازیست ،دنیایی که انسان ها به دو بخش تقسیم میشوند ان هایی که در بازی زندگی معمولی اند و و ان هایی که در بازی اَبَر زندگی اند،گروه اول خیال میکنند و گروه دوم عمل به خیال میکنند،

۲ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۱۵ آذر ۹۵ ، ۱۸:۳۹
_Sina X.sama

(نگاه کلی):امروزه با توسعه سریع فناوری و دانش بشر همه هر روز منتظرن تا چیز های جدیدی ببینن و بیشتر ما انسان ها هم در این دهه غرق در دنیای مجازی اند به همراه اطلاعاتی نا محدود که هر روز، به روز میشوند گروهی بیشتر به بازی های کامپیوتری میپردازند و گروهی هم بیشتر به فعالیت در شبکه های مجازی,من در این نقد نمیخوام بگم این وابستگی برای ما بده بلکه خیلیم خوبه وبه نظرم این توسعه باید همچنان ادامه پیدا کنه.

۲ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۳ آذر ۹۵ ، ۲۰:۲۲
_Sina X.sama

در فصل تابستان امسال 2 انیمه کمدی پخش شد که به ترتیب Gekkan Shoujo Nozaki-kun و Barakamonبودند که که درباره انیمه اول صحبت کرده بودم حالا نوبت انیمه دوم یعنی barakamon  رسیده تا دربارش صحبت کنیم .

۱ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۲ آذر ۹۵ ، ۲۱:۰۲
_Sina X.sama

افشاء:داستان درباره ی زندگی روزمره ی چهار دختر کم سن به همراه یه بزرگتر می باشد.تاحالا از خودتون سوال کردی که چه چیز ژانر زندگی روزمره (Slice Of Life) باعث میشه تا طرفداران خاص و همیشگی خودش را داشته باشه؟برای پاسخ به این سوال ابتدا باید معنای ژانر زندگی روزمره را درک کرد،به عنوان مثال،در فیلم سینمایی "The Truman Show" شاهد آن بودیم که زندگی یک فرد تا چه حد میتونه برای بقیه جذاب باشه از اونجاییکه اتفاقاتی که در زندگی های روزمره ی افراد اتفاق می افته،همان اتفاق هایی که برای بیننده افتاده و یا خواهد افتاد(در اکثر مواقع)،این تشابه داستانی با بیننده باعث نزدیکی بیننده با اثر میشه که نتیجش،لذت بخشی بیشتر و آرامش می باشد.ابتدا به بررسی شخصیت ها می پردازیم:

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۱ آذر ۹۵ ، ۱۹:۲۹
_Sina X.sama

"سلام عزیزان میخوام در این مقاله نکات مهمی درمورد خرید مانگا در ایران براتون بگم"

مانگای فارسی فیک

اول از مانگا فارسی فیک شروع میکنم که با این فروشگاه های معروفه

دختران صورتی-1

نمو شاپ -2

فریکلی مد-3

انیمه استار-4

و...

۸ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۰ آذر ۹۵ ، ۱۱:۳۸
_Sina X.sama